ARSLONGA

Kinas

Animaciniai projektai


Kinas

Dailė

Leidyba

"MANO MIELAS DAKTARĖLIS "
Rež. Vitalijus Suchockis

SPALVOTAS ANIMACINIS FILMAS
SUAUGUSIEMS
(SUAUGUSIEMS VAIKAMS)

 

Nuo pat pirmos atėjimo į šį Pasaulį dienos mus pasitinka ir saugo nuo negandų mūsų mielas, geras daktarėlis.

Jis kaip mama: patars, paguos, nuramins, išgydys, budės per naktis, rūpinsis, kad tu visuomet būtum.... jo amžinas pacientas.

Kiekvienas žmogus, nors ir sveikas, potencialiai yra kokios nors ligos, kuri laukia iš už kampo, auka... O kas padės, kas apsaugos nuo tos gausybės ligų ir kas geriausiai žino, kaip su negandomis kovoti, jei ne mūsų mielas daktarėlis.

Žmogaus kūnas taip sukurtas, kad jam taip ir knieti pastoviai varstyti kurios nors gydymo įstaigos duris, už kurių stovi, laukia nesulaukia, savo srities specialistai, kurie visas ligas seniai išstudijevę, žino jų visas subtilybes ir todėl jiems reikia kaip nors paįvairinti gydymo metodiką, paieškoti naujų gydymo kelių, kad pats gydymas netaptų rutina.

Kiekvienas žmogus yra potencialus pacientas. Daktarai taip pat.

Pacientai eina pas gydytojus, tačiau kuris iš jų daktaras, o kuris pacientas? Kas ligonis, o kas pacientas? Kuriam iš jų, gydytojui ar jo pacientui reikalinga skubi medicininė pagalba?

Daktarai - linksmuoliai, kurie nesivargina labai rimtai žiūreti tiek į ligonį, tiek į jo ligą, nes jis gerai žino, kad pavasarį atakuoja meilės liga, o rudenį – gripas, o pagrindinis vaistas nuo visų ligų – sveikas juokas.

Tačiau, pacientai gaudo ligas, o daktarėliai linksmuoliai gydo tas ligas ir pokštauja, ir jiems nesvarbu, kad jų gydymo metodai sukelia ne vien tik juoką, bet ir prasilenkia su sveika logika...

O gal mieli daktarėliai visai nepokštauja, gal kaip tik jų gydymo metodai yra novatoriški ir tik kitų akyse jie yra tam tikros įstaigos su grotomis klientai?

Personažai pakliūna į visokias situacijas – linksmas, graudžias, kvailas ir kurijoziškas, tačiau kaip ten jiems benutiktų, jų linksmas ir sveikas požiūris į gyvenimą, netradiciniai gydymo metodai padeda pacientams užmiršti visas ligas, pažiūrėti į ligą kitu kampu, sugrąžina jiems norą gyvent ir džiaugtis."MANO MIELAS DAKTARĖLIS "


Kviečiame finansiškai paremti projektą:

 

Viešoji įstaiga “ArsLonga”
Įm. kodas 3000 38299
A/s LT037044060004178319
AB SEB “Vilniaus bankas”
Banko kodas 70440


 

 

© VšĮ "Arslonga" , 2006-2018

Dizainas >>> www.sarunas.com
webmaster